6 грудня в урочистих зборах з нагоди Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування взяли участь представники професій – військовослужбовці, працівники райвійськкомату, представники міської та сільських рад.

Привітання та побажання професійних успіхів, миру і благополуччя отримали учасники урочистостей від голови райдержадміністрації Олексія Мірошниченка, голови районної ради Віктора Чернухи, першого заступника міського голови Олександра Савченка. Продовжити читання “З професійними святами привітали військовослужбовців Збройних Сил України, депутатів та працівників органів місцевого самоврядування”

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Щиро вітаємо вас з Днем Збройних Сил України – святом кожного, хто обороняє кордони нашої Батьківщини, оберігає мир, безпеку та спокій нашого народу, хто всіляко допомагає армії у справі зміцнення обороноздатності держави.

Самовідданість, любов до рідної землі, готовність до самопожертви – це риси справжніх патріотів, що вступили до лав Збройних Сил.

Високо цінуємо службу воїнів, що забезпечують надійну оборону України. Нехай людська повага і підтримка надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.

Депутати та виконавчий комітет Корюківської міської ради