Головна ялинка Корюківки засяяла святковими вогнями

Святковий вечір 25 грудня зібрав на центральній площі Корюківки жителів та гостей міста, щоб разом відкрити головну ялинку.

З наступаючими святами привітала присутніх секретар міської ради Світлана Олійник. Вона побажала жителям громади успіхів, благополуччя, здійснення всіх мрій і задумів. Продовжити читання “Головна ялинка Корюківки засяяла святковими вогнями”

На відкритій зустрічі з представниками громади, яка відбулась 23 грудня в міському будинку культури, мова йшла про підсумки роботи Корюківської міської ради за рік. Міський голова розповів громадськості про роботу виконавчого апарату, виконкому, депутатського корпусу міської ради. Продовжити читання “Міський голова Ратан Ахмедов прозвітував про роботу Корюківської міської ради у 2017 році”