Серпень 2019

For The Visually Impaired Version

«Моя Україна, єдина і вільна»: Корюківка яскраво відсвяткувала День незалежності країни

27.08.2019

Святковий день, у який Україна відзначала 28-у річницю своєї незалежності, у Корюківці розпочали з патріотичного велопробігу. Вбрані у вишиванки учасники акції проїхали вулицями міста (близько 20 км), вітаючи перехожих з Днем незалежності. Святковий матч зіграли і місцеві команди любителів футболу на міні-футбольному полі міської ЗОШ №1.

Один з парків цього дня привітно запрошував гостей познайомитися з творчістю місцевих майстрів. У «Гостинному дворі» розташувалася виставка-ярмарок виробів народних умільців під назвою «Бізнес&Хобі». Захоплюючими були майстер-класи, лотереї, а громади і підприємства пригощали гостей козацьким кулішем та іншими смачними стравами.

Інший центральний парк розважав найменших гостей свята: тут були і ростові ляльки, і захопливі ігри зі смаколиками.

Урочистості розпочалися опівдні на площі Героїв України, де зі сцени звучали вітання від керівників району і міста: голови райдержадміністрації Олексія Мірошниченка, голови районної ради Віктора Чернухи, міського голови Ратана Ахмедова, а також від гостей з сусідньої Білорусі – заступника голови Вєтковського райвиконкому Володимира Зиневича та директора комунального житлового унітварного підприємства «Вєтковське» Оксани Чиченкової.

За вагомий внесок у розвиток різних галузей, працівників підприємств, установ і організацій нагородили Почесними грамотами. Щиру вдячність і шану разом з відзнаками райдержадміністрації, районної та міської рад отримали військовослужбовці – захисники України.

Почсеною грамотою райдержадміністрації нагороджені:

– Кожема Іван  Андрійович   – учасник  бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції;

Красіков  Андрій Володимирович  –  учасник бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції;

Барабаш Тетяна Олегівна  –  начальник  відділу матеріально-технічного постачання  товариства з обмеженою відповідальністю «Фанера Чернігів»;

Субота Сергій Володимирович  – головний інженер приватного сільськогосподарського підприємства «Червоний маяк»;

Давидов  Леонід  Миколайович  – заступник  генерального директора з економічних питань комунального неприбуткового підприємства  «Корюківська центральна районна лікарня»;

Супруненко Дарина Вячеславівна – лаборант клінічної лабораторії  неприбуткового підприємства «Корюківська центральна районна лікарня»;

Коровник  Володимир  Леонідович    –  інженер  з охорони праці товариства з обмеженою відповідальністю «Корфад»;

Бистревська  Наталія  Федорівна – член  ради районної організації ветеранів, ветеран праці.

Почесною грамотою районної ради нагороджені:

Стельмах  Раїса Олександрівна – член  ради районної організації ветеранів, ветеран праці;

Давидов Роман Миколайович – капітан поліції, начальник сектору реагування патрульної поліції №1 Корюківського відділення поліції Менського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області;

Бахир  Сергій Васильович – старший лейтенант поліції, слідчий відділення Корюківського відділення поліції Менського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області.

Почесною грамотою міської ради нагороджені:

– Самофалов Володимир Юрійович – учасник бойових дій у зоні проведення операції Об’єднаних сил на Сході України;

Привала Яна Миколаївна – начальник Управління Державної казначейської служби України у Корюківському районі;

– Камишний Михайло Михайлович – бармен бару «Хуторок»;

Моторний Микола Іванович – ветеран праці, член Ради Корюківської районної організації ветеранів.

Також, у рамках Місячника підприємництва, та з нагоди Дня незалежності України і Дня підприємця, представники влади вручили грамоти місцевим підприємцям – суб’єктам господарювання, які стали переможцями у відповідних номінаціях:

Грамотою райдержадміністрації нагороджені:

– ТОВ «Кліар Енерджі» у номінації «Промисловість»;

– Величко Віктор Олегович – у номінації «Кращий суб’єкт соціально відповідального бізнесу».

Грамотою міської ради нагороджені:

– Чава Яна Вікторівна – фізична особа-підприємець – переможець у номінації «Кращий молодий підприємець, віком до 30 років»;

– Крекотень Віра  Анатоліївна – фізична особа-підприємець – переможець у номінації «Галузь оптової та роздрібної торгівлі».

Святковий настрій цього створювали виступи місцевих творчих колективів та запрошених гостей.

У вечірній програмі на гостей свята чекав пісенний конкурс «караоке українських пісень» з цінними подарунками. А завершилося святкування запальною дискотекою за участі діджея з м.Чернігів.

Більше фото на нашій сторінці у Фейсбук за посиланням https://bit.ly/2L4D5kw

Організатори святаКорюківська районна державна адміністрація та Корюківська міська рада висловлюють вдячність усім, хто долучився до відзначення найважливішого для всіх українців свята – Дня незалежності України.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

25 січня о 10.00 годині відбудеться засідання дванадцятої сесії міської ради восьмого скликання (перелік питань порядку денного можна переглянути за посиланням)