Серпень 2019

For The Visually Impaired Version

З 1 вересня за перемогу змагатимуться 16 громадських проектів

26.08.2019

Триває реалізація міської програми громадського бюджетування в Корюківській міській територіальній громаді на 2018-2021 роки. Експертною групою вже визначені проекти, які претендують на втілення в життя в рамках Бюджету участі у 2020 році. Цього разу їх 16 (11 по місту Корюківка та 5 від старостинських округів).

Міські проекти:

– Відкрите кіно

– Фотозона для закоханих

– Спорт для всіх

– Кирзовий м’яч – турнір з дворового футболу

– Екопарковка

– Авто – власними руками

– Майданчик для вигулу собак

– Стежка здоров’я

– Місця для підзарядки мобільних пристроїв

– Культурно-мистецький простір «Музично-кольорові барви Корюківки»

– Зона відпочинку по вулиці Садова

Проекти старостинських округів:

– Центральний пляж – зона відпочинку для дітей та дорослих (с.Сядрине)

– Зона сімейного відпочинку (с.Сядрине)

– Дитяче містечко (с.Тютюнниця)

– Розчищення та зариблення ставка в селі Буда

– Сімейний відпочинок у сквері в селі Петрова Слобода

Детально з вказаними проектами можна ознайомитися за посиланням http://koryukivka-otg.ci.org.ua/.

Голосування за проекти триватиме протягом місяця, з 1 по 30 вересня у визначених місцях:

– приміщення Корюківської публічної бібліотеки (м. Корюківка, вул. Бульварна, 13), відповідно до графіку роботи;

– адміністративне приміщення Сядринського старостинського округу (с. Сядрине, вул. Генерала Білого, 54), відповідно до графіку роботи;

– адміністративне приміщення Будянського старостинського округу (с.Буда, вул.Войкова,7), відповідно до графіку роботи.

– адміністративне приміщення Тютюнницького старостинського округу (с.Тютюнниця, вул.Б.Хмельницького,56), відповідно до графіку роботи.

Окрім того, користувачі мережі Інтернет можуть проголосувати через     інформаційний портал «Соціальний інспектор – Бюджет участі» http://koryukivka.ci.org.ua.

Голосувати можуть громадяни, зареєстровані на території громади, які досягли 14-річного віку (за наявності паспорта громадянина України). Свій голос можна віддати лише за 1 вподобаний проект.

Підтримайте громадські ініціативи задля розвитку громади!

10 грудня о 14.00 відбудеться засідання 10 сесії міської ради восьмого скликання (розпорядження)