Жителям багатоквартирних будинків Корюківки – про фінансову діяльність ОСББ

01.08.2019

Чергова зустріч жителів міста з національним консультантом з підтримки створення ОСББ та розвитку їх потенціалу (ПРООН) в Чернігівській області відбулася 1 серпня в Корюківській міській раді.

Експерт у сфері діяльності ОСББ Світлана Рожок вкотре проконсультувала громадян у питаннях створення та функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Раніше жителі Корюківки вже ознайомилися з інформацією про енергоефективні заходи ОСББ, дізналися про особливості відносин права власності у багатоквартирному будинку й про те, як налагодити роботу новоствореного ОСББ. На сьогоднішньому тренінгу мова йшла про організацію фінансової діяльності об’єднань.

Жителі міста отримали роз’яснення з окремих питань та запланували наступну зустріч на 22 серпня на 11.00 год. (зала засідань міської ради), яка буде присвячена темі вирішення конфліктних ситуацій між співвласниками багатоквартирних будинків і надавачами комунальних послуг, а також практики досудового врегулювання спорів.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради