Вересень 2019

For The Visually Impaired Version

76-а річниця вигнання нацистських окупантів з Корюківщини і Чернігівщини: громада вшанувала пам’ять жертв війни

19.09.2019

Присвячений пам’ятній даті мітинг відбувся сьогодні, 19 вересня. Біля  Меморіалу, який є символом героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам, громадськість разом з керівництвом міста і району згадали події 76-річної давнини, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у роки війни, до підніжжя меморіалу поклали квіти, а на площі звучали заклики берегти мир і цінувати людські життя.

На знак вдячності за подвиги всім, хто поліг на фронті, поклали квіти до пам’ятників, що увічнюють події Другої світової війни та до пам’ятного знаку «Воїнам-учасникам АТО – борцям за незалежність України».

Цього ж дня, з нагоди знаменної дати, керуюча справами виконкому міської ради Зоя Пономаренко спільно з головою районної організації ветеранів Валентиною Погребною відвідали учасника бойових дій у роки Другої світової війни, жителя с.Буда Миколу Рижикова, який наразі проходить лікування в Корюківській ЦРЛ. Ветерану дякували за подвиги, вручили квіти і солодощі, зичили швидкого одужання і міцного здоров’я.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

10 грудня о 14.00 відбудеться засідання 10 сесії міської ради восьмого скликання (розпорядження)