Вересень 2019

Оголошується конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки

13.09.2019

Назва об’єкта: міської територіальної громади, а саме: місцевої станції перекачки стічних вод, розташованої за адресою: Чернігівська область, Корюківський район, с. Сядрине, вул. Заводська (юіля Сядринської МПО)
Мета проведення оцінки: відображення в бухгалтерському обліку
Претендентам потрібно подати в запечатаному конверті документацію з описом підтвердних документів:

– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;
– копія установчого документа претендента;
– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;
– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);
– пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.
Конкурсна пропозиція претендента подається за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.
Строк виконання робіт – до 7 календарних днів від дати підписання договору (після отримання необхідної документації).
Конкурс відбудеться 27 вересня 2019 року об 11.00 год. за адресою: 15300, м.Корюківка, вул. Бульварна, 6.
Телефон для довідок (04657) 2-13-79.