Вересень 2019

У міській раді обговорили пропозиції громадськості щодо найменування вулиць

27.09.2019

Громадське обговорення пропозицій по найменуванню вулиць, що запроектовані на перетині міських вулиць Шевченка та Польова в районі «Тиру», відбулося 27 вересня.

Упродовж місяця до міської ради надійшло 7 пропозицій від жителів громади, ще 4 пропозиції прозвучали з голосу в процесі обговорення. Серед них – назви, пов’язані з історичними постатями княжої та гетьманської доби,  видатними земляками-сучасниками. Окрім цього, лунали пропозиції назв, що не пов’язані з конкретними особистостями, а мають загальне значення.

У процесі обговорення запропонованих назв з 11:

– «Сіверської бригади»

– «Захисників України»

– «Святослава Хороброго»

– «Левка Лук’яненка»

– «Омеляна Каруки»

– «Івана Мазепи (Гетьмана Мазепи)»

– «Павла Полуботка (Гетьмана Полуботка)»

– «Олексія Гавриленка»

– «Приміська»

– «Квіткова»

– «Яблунева»,

обрали 4, які будуть винесені на розгляд виконавчого комітету та подані для затвердження на чергову сесію міської ради.

Згідно зі схемою розташування проектних вулиць для найменування об’єктів топоніміки, в результаті громадського обговорення, запропоновані наступні назви: Проектна 1 – вул. Омеляна Каруки; Проектна 2 – вул. Захисників України; Проектна 3 – вул. Олексія Гавриленка; Проектна 4 – вул. Левка Лук’яненка. Проектна 5 на схемі – це продовження існуючої вул. Польвої.