УВАГА! Вводяться в дію нові рахунки для зарахування надходжень до бюджетів, відповідно до стандарту IBAN

30.09.2019

Корюківська міська рада інформує, що з 1 жовтня вводяться в дію рахунки за стандартом IBAN. Зміна рахунків відбувається згідно з постановою Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні», яка набрала чинності 5 серпня 2019 року.

Згідно вищезазначеної постанови номер банківського рахунку буде формуватись за стандартом IBAN та складатиме 29 літерно-цифрових символів.

Звертаємо увагу, що з 1 по 31 жовтня 2019 року діє перехідний період, а з 1 листопада 2019 року рахунки вводяться в дію у постійному режимі.

З реквізитами рахунків для обліку доходів державного та місцевого бюджету по Корюківській ОТГ можна ознайомитись за посиланням:

Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету по Корюківській ОТГ

Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету по Чернігівській області