Призовників Корюківщини урочисто провели на службу до лав Збройних Сил України

07.10.2019

Сьогодні в Корюківці відбулося урочисте зібрання з нагоди проводів до лав української армії призовників з району.

Напутні слова з побажаннями легкої служби, наполегливості та витривалості для майбутніх військовослужбовців з міста Корюківка, селища Холми та села Охрамієвичі звучали від першого заступника міського голови Олександра Савченка, першого заступника голови райдержадміністрації Анжели Ющенко та військового комісара районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергія Морозова. Продовжити читання “Призовників Корюківщини урочисто провели на службу до лав Збройних Сил України”

Опалювальний сезон у Корюківській громаді стартує з 8 жовтня

07.10.2019

Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет міської ради на позачерговому засіданні сьогодні, 7 жовтня.

Згідно з Правилами надання послуг з централізованого  опалення,  постачання  холодної та  гарячої води і водовідведення та типового договору  про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, терміном початку опалювального сезону 2019 – 2020 років для бюджетних  установ Корюківської  міської  ради  та  житлових будинків  з централізованим опаленням в м. Корюківка встановлено 8 год. 00 хв. 8 жовтня 2019 року.

Скликається чергова двадцять сьома сесія міської ради сьомого скликання

07.10.2019

Відповідне розпорядження №109 підписав міський голова 7 жовтня.

На розгляд сесії виносяться питання:

– Про внесення змін до  рішення   двадцятої сесії  Корюківської  міської ради сьомого  скликання  від 20.12.2018 року «Про міський бюджет на 2019 рік». Продовжити читання “Скликається чергова двадцять сьома сесія міської ради сьомого скликання”

До уваги громадян!

07.10.2019

Корюківська міська рада повідомляє, що з 15 жовтня 2019 року починає курсувати міський автобус загального користування по м. Корюківка за маршрутом «Милейки – АЗС» міський № 2.

Вартість квитка становить 3 грн., відповідно до рішення виконавчого комітету Корюківської міської ради № 68 від 22.02.2018 року Продовжити читання “До уваги громадян!”