16.10.2019

Зустріч представників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з національним консультантом з підтримки створення ОСББ та розвитку їх потенціалу (ПРООН) у Чернігівській області Світланою Рожок відбулася сьогодні в міській раді. Обговорювали питання імплементації норм Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», який набув чинності цього року. Зокрема, мова йшла про  порядок встановлення загальнобудинкових вузлів обліку водопостачання і теплової енергії. Продовжити читання “У міській раді обговорювали питання обліку комунальних послуг у будинках з діючими ОСББ”

Виконком міської ради розглянув низку питань

16.10.2019

На черговому засіданні виконкому, яке відбулося 16 жовтня, було прийнято рішення «Про комісійне обстеження вулично-дорожньої мережі м.Корюківка», за клопотанням Управління патрульної поліції в Чернігівській області. Рішенням створюється відповідна комісія для проведення обстеження вулично-дорожньої мережі м.Корюківка, яка, відповідно до розробленого графіка, фіксуватиме стан покриття проїзних частин, узбіч, тротуарів, забезпечення видимості та ін. За результатами обстеження визначатиметься загальний обсяг ремонтних робіт та заходи щодо ліквідації недоліків в експлуатаційному утриманні вулично-дорожньої мережі. Продовжити читання “Виконком міської ради розглянув низку питань”