18.10.2019

Сьогоднішнє засідання сесії розпочалося з хвилини мовчання: депутати вшанували пам’ять Почесного громадянина міста Корюківка Гавриленка Олексія Івановича, який пішов з життя 18 жовтня минулого року. Сьогодні ж, на знак глибокої поваги і пошани до видатного земляка представники міської ради поклали квіти до його могили. Символічним стало й те, що цього дня депутати прийняли рішення про найменування нових вулиць в м.Корюківка, одна з яких носитиме ім’я Олексія Гавриленка.   Продовжити читання “Вшанування видатного земляка, приєднання територіальних громад та звернення до керівництва країни: у міській раді відбулося чергове засідання сесії”

Районна організація ветеранів звітувала про свою роботу

18.10.2019

18 жовтня відбулася звітно-виборча конференція Корюківської районної організації ветеранів та перше організаційне пленарне засідання. Перед початком роботи конференції для учасників заходу лунали пісні у виконанні хору ветеранів. Активних ветеранів нагородили медалями «Почесний ветеран області», Почесними грамотами та оголосили Подяки від керівників району, громад та обласної організації ветеранів України. Продовжити читання “Районна організація ветеранів звітувала про свою роботу”