Вітаємо працівників та ветеранів АТ «Слов’янські шпалери – КФТП» з професійним святом!

19.10.2019

Щиросердечно вітаємо всіх, хто вклав свою працю в розвиток підприємства, яке вже сьогодні має 70-річну історію. Його успіх – це результат багаторічної злагодженої роботи керівництва та фахівців підприємства, високої професійної майстерності та самовідданості великого трудового колективу.

Багато в чому своїм розвитком Корюківщина завдячує постійній підтримці акціонерного товариства. Тож прийміть щиру вдячність за вагомий внесок у процвітання міста, громади і району.

Бажаємо примножувати трудові здобутки задля подальшого розвитку підприємства, міцного здоров’я працівникам і ветеранам галузі, благополуччя і затишку вашим родинам.

Депутати та виконавчий комітет
Корюківської міської ради