Дошкільному навчальному закладу «Дельфін» – 30 років

28.10.2019

Цього року 30 років від дня заснування виповнюється міському дитсадку «Дельфін». Урочистий захід з нагоди ювілею навчального закладу відбувся 25 жовтня. Вітали трудовий колектив «Дельфіна» його колишні й теперішні працівники, завідувачі закладу, яких протягом його існування було троє, вихованці дитсадка.

З подарунками і щирими побажаннями розвитку і процвітання завітали на свято міський голова Ратан Ахмедов та представники Відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради Олена Дзюба і Алла Кириченко. Вітала колектив і дякувала за сумлінну працю завідувач Віра Рябченко.

Сучасний дошкільний навчальний заклад №1 «Дельфін» має художньо-естетичний напрямок роботи, виховує 235 дітей у 10 групах та проводить корекційну роботу з дітьми з вадами зору та мовлення.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради