Про дисциплінарну відповідальність та врегулювання конфлікту інтересів говорили на семінарі-тренінгу

08.10.2019

Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації 7 жовтня провів тематичний короткотерміновий семінар-тренінг для працівників міської ради.

Спільно з заступником директора Центру Володимиром Бойком, заступником начальника управління по роботі з персоналом – начальником відділу проходження державної служби апарату Чернігівської ОДА Мариною Захарченко обговорювали теми дисциплінарної відповідальності посадових осіб місцевого самоврядування, відповідальності за вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень, визначили шляхи врегулювання конфлікту інтересів.

Учасники семінару розглянули основні зміни Закону України «Про державну службу» та практичні аспекти проекту Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

На завершення заходу методист Центру Наталія Левченко презентувала тему брендування території як одного з факторів розвитку громади.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради