Дошкільний навчальний заклад «Веселка» відсвяткував 40-річчя!

02.12.2019

Цього року Корюківському ДНЗ №4 «Веселка» виповнюється 40 років. Урочистий захід з нагоди відзначення ювілею закладу відбувся 29 листопада.

Трудовий колектив садочка, який сьогодні налічує 58 працівників, привітав міський голова Ратан Ахмедов. Зверталися з вітальними словами до працівників дошкілля представники Відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради Олена Дзюба та Алла Кириченко. Продовжити читання “Дошкільний навчальний заклад «Веселка» відсвяткував 40-річчя!”

02.12.2019

Для захисту конституційних прав на землю та для можливості користування відомостями з Державного земельного кадастру власникам  земельних ділянок приватної власності, землекористувачам необхідно звернутися до Центрів надання адміністративних послуг по місцю знаходження земельної ділянки з документами із землеустрою для внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру. Продовжити читання “Увага! Інформація для власників та користувачів земельних ділянок Корюківського району!”