Про протидію інформаційним загрозам у прикордонні говорили на семінарі

18.12.2019

Сьогодні питання безпеки інформаційного простору в Україні має особливу актуальність. Найбільш вразливими до інформаційних загроз є прикордонні території. З метою запобігання та протидії таким загрозам в Чернігівській області здійснюється ряд заходів, серед яких – проведення просвітницької роботи, аналіз інформаційного середовища та реалізація відповідних програм і проектів. Продовжити читання “Про протидію інформаційним загрозам у прикордонні говорили на семінарі”

18.12.2019

Заключне в цьому році засідання сесії міської ради 17 грудня розпочалося з затвердження міського бюджету на 2020 рік. Відповідним рішенням передбачене фінансове забезпечення різних сфер життєдіяльності громади: освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства, культури, спорту, економічної та іншої діяльності. Видатки на ремонт доріг заплановані на рівні поточного року, також планується завершення поточного будівництва об’єктів. Продовжити читання “Бюджет-2020, міські програми та Молодіжний центр: у Корюківці відбулася 31 сесія міської ради”

18.12.2019

В рамках реалізації проєкту від @Save Dnipro в Корюківці встановлено сучасну станцію моніторингу якості повітря. Розміщено станцію на адмінприміщенні міської ради, оскільки однією з умов її ефективної роботи є безперервна електрика та Wi-Fi. Продовжити читання “Корюківка бере участь в еко-проєкті та долучається до розбудови громадського моніторингу якості повітря в Україні”