Стартувала деклараційна кампанія – 2021 – що потрібно знати

14.01.2021

З початку 2021 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року.

Щороку подавати декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік – конституційний обов’язок громадян (ч. 2 ст. 67 Конституції України).

За вибором платника податків декларація подається за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.  Продовжити читання “Стартувала деклараційна кампанія – 2021 – що потрібно знати”

Про нормативну грошову оцінку землі

14.01.2021

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) повідомляє.

Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу індекс споживчих цін за 2017–2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків. Продовжити читання “Про нормативну грошову оцінку землі”

14.01.2021

За інформацією державної казначейської служби щодо використання коштів державного фонду регіонального розвитку станом на 1 січня 2021 року в середньому рівень використання коштів в Україні 89,5%.

Чернігівська область на реалізацію проєктів за рахунок ДФРР отримала 92,7 млн грн. Станом на 1 січня 2021 року рівень використання коштів 96,2% або 89,2 млн грн. В порівнянні з іншими областями наша область займає 4 місце серед інших областей, тобто у п’ятірці лідерів. Найвищий рівень використання фінансів спостерігається в Полтавській області – 98,9%, Львівській – 98% та Вінницькій – 96,4%. Продовжити читання “Чернігівська область – одна з лідерів за станом використання коштів ДФРР у 2020 році. Два масштабні проекти реалізовані в Корюківці”