15.01.2021

На координаційній онлайн-зустрічі, яка відбулася 15 січня, представники міської ради спільно зі старшим програмним спеціалістом Програми DOBRE Наталією Сафроновою, польським та українським експертами Радославом Шарлеєм і Андрієм Кавунцем,  обговорювали питання стратегічного планування та діагностували умови розвитку Корюківської ТГ. Продовжити читання “Особливості стратегічного планування розвитку громади розглянули разом з представниками Програми DOBRE”

У Корюківській територіальній громаді діють пункти обігріву

15.01.2021

Від сьогодні в Україні очікується значне зниження температури: вночі до -12-18, місцями в північних областях до -21, вдень -10-16.

У зв’язку з цим, за інформацією Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації, в області розгорнуто 329 стаціонарних пунктів обігріву, які переважно розташовуються у приміщеннях адмінбудівель та медичних закладів. Продовжити читання “У Корюківській територіальній громаді діють пункти обігріву”