Міська рада працюватиме над удосконаленням фінансового управління у громаді

22.01.2021

Сьогодні міська рада спільно з представниками Програми DOBRE розпочали роботу над наступним компонентом, який сприяє розвитку громади – фінансовим менеджментом.

На координаційній онлайн-зустрічі обговорили план роботи з реалізації компоненту. Продовжити читання “Міська рада працюватиме над удосконаленням фінансового управління у громаді”

День Соборності України: В єдності сила

22.01.2021

22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99. Продовжити читання “День Соборності України: В єдності сила”

З Днем Соборності України!

22.01.2021

Акт Злуки став основоположною подією для України. Тоді він об’єднав українські землі в одну державу. І сьогодні, виголошені багато років тому ідеї соборності, залишаються об’єднуючим чинником у розбудові української державності.

Зараз, як ніколи, ми розуміємо, яку силу дає нації її єдність. Скріплена мужністю і патріотизмом незламних борців, незалежність і соборність України навіки залишатимуться непорушними. Продовжити читання “З Днем Соборності України!”