Центр зайнятості нагадує роботодавцям!

27.01.2021

Не зайвим буде нагадати,  що до 01 лютого  юридичні особи з чисельністю штатних працівників від 8-ми  мають подати Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що  мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2020 рік.

Відповідно до ч. 2 ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення» роботодавці зобов’язані виконувати норматив працевлаштування категорій громадян, зазначених у ч. 1 ст. 14 зазначеного Закону, у розмірі: Продовжити читання “Центр зайнятості нагадує роботодавцям!”

27.01.2021

23 січня в Корюківці відбулося віче, на якому жителі міста і громади висловили своє бачення, прохання та вимоги щодо справедливого регулювання комунальних платежів. Результатом зборів стало колективне звернення, яке буде направлене відповідним адресатам (текст звернення додається):

Продовжити читання “Жителі Корюківської громади звертаються до керівництва держави та відповідних установ щодо тарифів на комунальні послуги”