Предстваники Програми DOBRE побували в Корюківці з ознайомчим візитом

28.01.2021
В рамках візиту, який відбувся 27 січня, говорили про перспективи розвитку громади в різних напрямках.
Міський голова розповів про роботу громади, а представники депутатського корпусу, виконавчого апарату міської ради, молодіжного середовища, старостатів, комунальних підприємств презентували ідеї напрямків руху для подальшого розвитку Корюківської ТГ.

Представники DOBRE (Наталія Сафронова, Юлія Єсмуханова та Віталіна Старчик) ознайомили учасників зустрічі з досвідом участі у Програмі інших громад та навели приклади успішної реалізації в них ряду проєктів. Також відвідали молодіжний центр “КУБ”, адже сприяння розвитку молодіжного руху є одним з пріоритетів Програми.
Далі – багато спільної роботи громади з консультантами та експертами Програми для реалізації планів та участь у грантових проєктах.