До уваги платників податків!

05.02.2021

Нагадуємо, що з 1 січня 2021 року діють нові рахунки для сплати податків та зборів. Також наголошуємо на правильності сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевого бюджетів на нові реквізити рахунків, заповнення назви та коду отримувача коштів, призначення платежу. Продовжити читання “До уваги платників податків!”

Скликається позачергова третя сесія міської ради восьмого скликання

05.02.2021

8 лютого о 10.00 год. відбудеться засідання позачергової третьої сесії міської ради восьмого скликання. Відповідне розпорядження підписав міський голова.

На розгляд сесії виносяться питання:

– Про викуп об’єктів нерухомого майна, що перебувають у приватній власності фізичної особи;

– Про внесення змін до рішення другої сесії Корюківської міської ради восьмого скликання «Про міський бюджет на 2021 рік» від 15.12.2020 року №  7-2/VIIІ.

Неплатники аліментів віпрацьовують суспільно корисні роботи

05.02.2021

На Корюківщині впродовж 2020 року 15 неплатників аліментів відбули суспільно корисні роботи. Загалом в Чернігівській області відпрацювали суспільно корисні роботи 142 правопорушника.

Відносно трьох осіб складено адміністративні протоколи про вчинення адміністративного правопорушення за ухилення від відбування суспільно корисних робіт. Продовжити читання “Неплатники аліментів віпрацьовують суспільно корисні роботи”