Програма DOBRE проводить вимірювання спроможності Корюківської громади

03.03.2021

Фундаментальною основою для визначення напрямку руху розвитку громади є аналіз усіх сфер її життєдіяльності станом на сьогодні. Наразі такий аналіз Корюківської ТГ здійснює Програма ДОБРЕ, шляхом визначення індексу спроможності органу місцевого самоврядування. Продовжити читання “Програма DOBRE проводить вимірювання спроможності Корюківської громади”

ЦНАП надаватиме 90 адмінпослуг, серед них – послуги соціального характеру

03.03.2021

З метою створення належних умов для надання послуг соціального характеру жителям Корюківської територіальної громади та підвищення якості їх надання, з 1 березня 2021 року в ЦНАПі та  старостинських округах громади впроваджено програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада». Продовжити читання “ЦНАП надаватиме 90 адмінпослуг, серед них – послуги соціального характеру”

Корюківка з містами Німеччини реалізовуватиме спільні проєкти

03.03.2021

У рамках візиту з нагоди вшанування пам’яті жертв Корюківської трагедії, Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен відвідала акціонерне товариство «Слов’янські шпалери-КФТП». Ознайомилася з роботою підприємства, яке тісно співпрацює з Німеччиною. Зокрема, підприємство використовує німецьке обладнання та окремі дизайнерські рішення, а контроль якості відбувається з дотриманням німецьких вимог. Продовжити читання “Корюківка з містами Німеччини реалізовуватиме спільні проєкти”

03.03.2021

Візит у Корюківку на одне з найбільших українських підприємств з виробництва шпалер завершився підписанням  Меморандуму про співпрацю та узгоджені дії  із представниками фабрики та  Асоціації українських підприємств целюлозно-паперової галузі “УкрПапір”.

Це черговий крок очільниці області для підтримки найбільших роботодавців регіону і створення робочих місць із рівнем заробітної плати вище середньої по Україні. Продовжити читання “Голова Чернігівської ОДА підписала меморандум про співпрацю з АТ “Слов’янські шпалери – КФТП””