Послуги сервісних центрів МВС можна буде отримати в ЦНАПі

17.03.2021

Невдовзі деякі послуги, які наразі надають сервісні центри, будуть доступні в Корюківському центрі надання адміністративних послуг.

Відтак буде зручніше:

– обміняти старе посвідчення водія на нове

– відновити посвідчення водія у зв’язку з втратою чи викраденням

– обміняти посвідчення водія у зв’язку зі зміною особистих даних власника Продовжити читання “Послуги сервісних центрів МВС можна буде отримати в ЦНАПі”

Голова ОДА провела робочу зустріч з керівниками громад Корюківського району

12.03.2021

Сьогодні відбулася вже четверта зустріч Анни Коваленко   з представниками громад Чернігівщини. Перед цим спільні обговорення соціально-важливих та  проблемних питань пройшли з керівниками громад Чернігівського, Прилуцького та Ніжинського районів. Участь у  нараді взяли заступниця  голови облдержадміністрації Жанна Шерстюк, керівник апарату Станіслав Робота, перша заступниця голови обласної ради Ніна Лемеш, керівники структурних підрозділів. Продовжити читання “Голова ОДА провела робочу зустріч з керівниками громад Корюківського району”