Електронні паспорти у Дії: Уряд ухвалив постанову

31.03.2021

Цифрові паспорти вже зовсім скоро зможуть використовувати всі українці. Електронні версії ID-картки та закордонного паспорта будуть доступні у мобільному застосунку «Дія».

Це стало можливо завдяки тому, що Кабінет Міністрів прийняв постанову «Про реалізацію експериментального проекту щодо застосування паспорта громадянина України у формі картки в електронному вигляді та паспорта громадянина України для виїзду за кордон в електронному вигляді». Продовжити читання “Електронні паспорти у Дії: Уряд ухвалив постанову”

31.03.2021

З метою запобігання розповсюдженню COVID-19, на території громади встановлюються додаткові обмежувальні заходи до завершення дії карантину на території України. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет міської ради 30 березня.

Зокрема, ЗАБОРОНЕНО: Продовжити читання “Виконком прийняв рішення про заходи по запобіганню поширення коронавірусної інфекції на території громади”