Березень 2021

Працівників комунальних служб громади привітали з прийдешнім професійним святом

19.03.2021

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначається у третю суботу березня. Цього дня віддається шана праці тих, хто забезпечує життєдіяльність громади і наше з вами повсякденне життя: підтримує безперебійну роботу інженерних комунікацій, водопровідно-каналізаційного та шляхового господарства, проводить ремонт житлового фонду, благоустрій населених пунктів, озеленення вулиць, парків і скверів.

З прийдешнім святом комунальників привітав заступник міського голови Олександр Биков. Він подякував колективам за сумлінну роботу, особливо відзначивши тих, хто віддав цій справі кілька десятків років свого життя.

Подяку Президента Асоціації водоканалів України оголошено:

– Галущенку Сергію Володимировичу – заступнику начальника КП “Корюківкаводоканал” міської ради

За високий професіоналізм відзначили працівників Почесними грамотами міської ради:

– Логвиненка Дмитра Михайловича – майстра Корюківської житлово-експлуатаційної контори;

– Басса Андрія Васильовича – електромонтера з ремонту повітряних ліній електропередачі 4 розряду комунального підприємства «Благоустрій» Корюківської міської ради;

– Петренка Віталія Васильовича – водія автотранспортного засобу комунального підприємства «Корюківкаводоканал» Корюківської міської ради;

– Романенко Марину Володимирівну – головного бухгалтера комунального підприємства «Убідьське» Корюківської міської ради.

Депутати та виконавчий комітет міської ради приєднуються до привітань. Дякуємо за вашу відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності громади та самовіддану працю. Зичимо міцного здоров’я, професійних та життєвих успіхів.