Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

26.04.2021

Тридцять п’ять років минає від дати, яка змінила хід історії, змінила людей та їхнє ставлення до життя і здоров’я. Найбільша за кількістю загиблих і потерпілих техногенна аварія ХХ століття назавжди залишиться в пам’яті тих, хто брав участь у ліквідації її наслідків і тих, кому довелося покинути свій дім, не маючи шансів туди повернутися.

Сьогодні наш обов’язок – шанобливо ставитися до тих, хто ціною власного життя і здоров’я рятував Планету від нищівних наслідків та з вдячністю згадувати ліквідаторів, які вже пішли з життя.

Безмежна шана живим землякам, які працювали в зоні радіаційного забруднення. Ваш героїзм і самопожертва є прикладом відданості справі та любові до Батьківщини. Міцного вам здоров’я, невичерпної енергії та родинного затишку.

Депутати та виконавчий комітет Корюківської міської ради