Термін прийому заявок на участь у громадському бюджетуванні продовжено

30.04.2021

З 15 березня розпочато прийом заявок на участь у Громадському бюджеті. У зв’язку з введеними в країні і на території громади обмежувальними заходами, прийом заявок триватиме до 11 травня 2021 року включно.
Нагадуємо, що у 2022 році на реалізацію громадських проектів заплановано 450 000 грн.
Проекти подаються окремо для міста та сіл громади. Бюджет одного проекту не може перевищувати 112 500 грн.
Подати проект можуть громадяни України, які досягли 14-річного віку, зареєстровані та фактично проживають на території громади. Проект має бути підтриманий щонайменше 15-ма громадянами України, що зареєстровані та фактично проживають на території громади, досягли 14 років і отримали паспорт громадянина України (окрім автора/авторів проекту).