Корюківка радо вітала дітей з міжнародним святом

01.06.2021

Дитяча концертна програма та різноманітні захоплюючі локації сьогодні чекали в міському парку на маленьких гостей.

Найактивніших учасників свята нагородили цінними призами за результатами конкурсів, солодкі подарунки отримували діти за малюнки на асфальті, пригощали маленьких любителів морозива. Продовжити читання “Корюківка радо вітала дітей з міжнародним святом”

01.06.2021

31 травня відбувся онлайн-тренінг “Інструменти ефективної роботи онлайн” в рамках проєкту “Голос громади в місцевому самоврядуванні” для представників 5-ти громад-партнерів Програми ДОБРЕ в Чернігівській області: Корюківська, Лосинівська, Ніжинська, Сновська та Менська ТГ.   Продовжити читання “Представники громад-партнерів Програми Dobre в Чернігівській області навчились ефективним онлайн-комунікаціям”

На Чернігівщині посилять контроль за перенавантаженим транспортом

01.06.2021

В рамках реалізації програми Президента України “Велике будівництво” в області тривають роботи з відновлення доріг загальнонаціонального та місцевого значення. За всі роки незалежності не було відремонтовано таку кількість та протяжність доріг, як за останні два роки.

– Для того що б мати гарні автошляхи потрібно не тільки їх будувати, а й берегти, – зазначила голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко.  Продовжити читання “На Чернігівщині посилять контроль за перенавантаженим транспортом”

Вітаємо маленьких жителів громади зі святом!

01.06.2021

Усмішки дітей – це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. У них – відверта щирість і довіра. І головний обов’язок батьків, суспільства та держави – піклуватися про підростаюче покоління та його майбутнє. Продовжити читання “Вітаємо маленьких жителів громади зі святом!”