04.06.2021

Учора, 3 червня, дев’ять новопризначених співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області в урочистій обстановці склали Присягу на вірність українському народові.

Щоб потрапити на службу кандидати проходили непростий конкурсний відбір, який складався з двох етапів – здача нормативів з фізичної підготовки та перевірка знання законодавчої бази, що регулює діяльність Служби судової охорони. Продовжити читання “Лави судових охоронців Чернігівщини поповнились дев’ятьма новими співробітниками”

04.06.2021

3 червня в місті Хмельницький відбулося засідання Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави, в якому взяли участь керівники громад зі всієї України, в тому числі і міський голова Ратан Ахмедов.

Конгрес є важливим майданчиком для взаємодії центральних органів влади та місцевих громад, який має допомогти у розв’язанні нагальних проблем регіонів.

Продовжити читання “Конгрес місцевих та регіональних влад є важливим майданчиком для взаємодії центральної влади та місцевих громад – Глава держави”