09.06.2021

Невдовзі у громаді розпочнеться реалізація проєкту «Розвиток хаб-системи підтримки підприємництва, інновацій та стартапів Чернігівської області», який став переможцем конкурсу проєктів, що фінансуватимуться за кошти ЄС.

Продовжити читання “Корюківська громада підписала договір з Мінрегіоном про створення хаб-системи підтримки підприємництва”

Відтепер Корюківський районний суд під вартою судових охоронців

09.06.2021

Другий за тиждень, чотирнадцятий в області і 527-й в Україні – це про Корюківський районний суд, який сьогодні перейшов під надійний захист Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області.

Безперечно, для судової установи це знакова подія. Тепер питаннями безпеки правосуддя опікуватиметься державна охоронна структура, яка є складовою судової гілки влади. Отже, досконально знає всі особливості функціонування судів. Продовжити читання “Відтепер Корюківський районний суд під вартою судових охоронців”