Корюківська громада підписала договір з Мінрегіоном про створення хаб-системи підтримки підприємництва

09.06.2021

Невдовзі у громаді розпочнеться реалізація проєкту «Розвиток хаб-системи підтримки підприємництва, інновацій та стартапів Чернігівської області», який став переможцем конкурсу проєктів, що фінансуватимуться за кошти ЄС.

8 червня, під час візиту до Корюківки, представники Агенції регіонального розвитку, за підтримки якої реалізується проєкт, обговорили з міським головою питання організації простору для підприємців у визначеному приміщенні, його матеріально-технічного оснащення, визначення відповідальних осіб та особливостей безпосереднього впровадження проекту. Був підписаний відповідний договір з Міністерством регіонального розвитку.

Результат проекту – робота Центру підтримки підприємництва, де представники бізнесу зможуть отримати консультації, пройти навчання, провести зустрічі та інші заходи.

Аналогічні центри будуть відкриті ще в трьох громадах області: Ніжинській, Прилуцькій та Новгород-Сіверській.