Розділи порталу
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  Погода

Відтепер Корюківський районний суд під вартою судових охоронців

09.06.2021

Другий за тиждень, чотирнадцятий в області і 527-й в Україні – це про Корюківський районний суд, який сьогодні перейшов під надійний захист Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області.

Безперечно, для судової установи це знакова подія. Тепер питаннями безпеки правосуддя опікуватиметься державна охоронна структура, яка є складовою судової гілки влади. Отже, досконально знає всі особливості функціонування судів.

Привітати учасників події завітав міський голова Корюківської міської ради Ратан Ахмедов та начальник Корюківського відділу поліції Роман Солохненко.

Очільник територіального управління Чернігівщини полковник Олександр Рибак подякував меру міста та голові Корюківського районного суду Юрію Кутовому за підтримку ініціатив судових охоронців і розуміння важливості процесів, які нині відбуваються в системі правосуддя.

Він зауважив, що судові охоронці вже довели свою професійність та компетентність на інших об’єктах, а відсьогодні якісно новий рівень безпеки зможе відчути й Корюківський суд.

– Чітке дотримання законодавчих вимог, правил та регламентів – основа професійної підготовки наших співробітників. Розуміючи, що в більшості випадків суд є територією конфлікту, важливим є вміння адекватно зреагувати на будь-яку ситуацію. Тому велику увагу приділяємо моральним якостям співробітників. Адже перший, хто зустрічає і задає настрій відвідувачам – це судовий охоронець, – підкреслив Олександр Рибак.

Ратан Ахмедов відмітив важливість події як для працівників апарату суду, так і для всієї Корюківської громади.  

– Сьогоднішній захід ви розпочали з патріотичного вітання: «Слава Україні! Героям слава!». Тож хочу вам побажати, щоб ви гідно несли службу на варті правосуддя в ім’я слави нашої країни, в ім’я верховенства права в Україні. В добру путь! – резюмував міський голова.

За сталою традицією Служби судової охорони, жіночому колективу подарували квіти, а голові суду вручили символічний знак на згадку про знакову подію.

На завершення судові охоронці продемонстрували технічні пристрої, які застосовуватимуть на постах охорони, а також комплекти бронезахисту та спецзасобів, які дадуть можливість оперативно й професійно відреагувати на будь-яку нештатну ситуацію.

Довідка:

Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах. Служба підзвітна Вищій раді правосуддя та підконтрольна Державній судовій адміністрації України.

Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області було створене 11 березня 2020 року.

Основними завданнями ТУ ССО у Чернігівській області є: контроль та організація практичних заходів, спрямованих на підтримання громадського порядку в судах, недопущення і припинення проявів неповаги до суду, охорона приміщень судів, органів та установ системи