У Корюківці планують будувати житло

01.07.2021

На громадських слуханнях, які відбулися сьогодні в міській раді, розглянули детальний план забудови території, площею 1,8 га, по вул. І.Франка. План передбачає будівництво багатоквартирних будинків з відповідною інфраструктурою. Продовжити читання “У Корюківці планують будувати житло”

У Корюківській громаді обговорюють перспективи створення кооперативів

01.07.2021

Сьогодні в Корюківській міській раді говорили про сільськогосподарську кооперацію. Своїм досвідом поділилися Олена та Сергій Потапенки – ініціатори створення молочарської спілки на території Сосницької ТГ. Проєкт презентували старостам старостинських округів нашої громади: розповіли історію створення об’єднання молочарів та чим наразі живе Волинківська спілка. Продовжити читання “У Корюківській громаді обговорюють перспективи створення кооперативів”

З 2 липня в Україні діятимуть нові карантинні норми

01.07.2021

Таке рішення Кабінету Міністрів України викликане необхідністю протидії поширенню нового штаму коронавірусу «Дельта». В Україні вже зафіксовані перші два його випадки. Це люди, які приїхали з Москви (Російська Федерація). Нині пацієнти перебувають в Олександрівській клінічній лікарні м. Києва під медичним наглядом.

Зміни до карантинних норм Продовжити читання “З 2 липня в Україні діятимуть нові карантинні норми”