Молодь Корюківської громади працює над програмою розвитку молодіжного руху

13.07.2021

Сьогодні в рамках програми «Молодіжний працівник в ОТГ» в міській раді відбулася зустріч активу молоді з експертом Програми DOBRE Голос громад Чернігівщини Андрієм Кужелем. Він надав консультативну допомогу щодо напрямків реалізації Програми розвитку молоді в громаді. Далі молодь опрацьовуватиме висловлені ідеї та плануватиме молодіжні проєкти.

Проект реалізується в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). В Чернігівській області виконавцем проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» є громадська організація «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» в партнерстві з громадським об’єднанням «Спілка ініціатив Чернігівщини».