06.08.2021

Народний депутат України Олександр Сова відвідав Корюківський район 6 серпня. Під час зустрічі з активом громади – депутатами міської та районної рад, керівництвом міста і району, обговорювалися питання, які потребують нагального вирішення: тарифи на комунальні послуги, надання субсидій, формування районного бюджету та інші. Продовжити читання “У Корюківці обговорювали актуальні проблеми території з народним депутатом Олександром Совою”

09.08.2021

Корюківський Центр надання адмінпослуг стає більш комфортним для громадян: у приміщенні встановили термінал для сплати адміністративного збору за надані послуги.

Тепер немає необхідності громадянам звертатися до банківських відділень, щоб сплатити за послугу кошти (у випадку, якщо плата передбачена законодавством). Продовжити читання “Відтепер збір за отримані адміністративні послуги можна сплатити безпосередньо в ЦНАПі”