Чотирьох жителів громади притягнули до адміністративної відповідальності

12.08.2021

На засіданні адмінкомісії 12 серпня розглянули 5 справ про адміністративні правоорушення, вчинені жителями громади.

Двом громадянкам встановили штрафи в розмірі 1020 грн кожній за розміщення об’єктів сезонної торгівлі в місті Києві без відповідної дозвільної документації.

850 грн. штрафу за неправдиве повідомлення до поліції має сплатити жителька Корюківки, а житель села Петрова Слобода повинен сплатити 51 гривню за порушення правил утримання собак.

У зв’язку з відсутністю складу правопорушення, рішенням комісії було закрито провадження по справі щодо жителя села Лубенець.

У разі несплати штрафів протягом 15 днів орган Державної виконавчої служби стягуватиме з порушників штрафи у подвійному розмірі.