Серпень 2021

For The Visually Impaired Version

Корюківку відвідали представники Баштанської громади

19.08.2021

Протягом двох днів, 18-19 серпня з нашою громадою знайомилися представники Баштанської міської ради Миколаївської області: секретар ради Інна Гомерська, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Євдощенко, начальник відділу з питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю Олена Виноградова у супроводі старшого програмного спеціаліста Наталії Сафронової.

Баштанська громада є громадою-ментором для Корюківської в рамках участі в Програмі DOBRE. Ця громада була партнером DOBRE у першій когорті, в результаті чого має певні напрацювання та ділиться досвідом з Корюківською ТГ.

Міський голова Ратан Ахмедов розповів гостям про організацію роботи в міській раді та старостинських округах, представники громад обмінювалися досвідом щодо роботи депутатського корпусу, залучення бізнесу до співпраці з органом місцевого самоврядування, реалізації комунікаційних стратегій.

Значну увагу на зустрічі приділили фінансовим питанням громад та механізмам залучення громадян до прийняття рішень. Зокрема, обговорили особливості впровадження бюджету для громадян та бюджету участі. Саме над покращенням цих напрямків наразі працює Корюківська громада за підтримки консультантів DOBRE.