У Корюківці обговорювали актуальні проблеми території з народним депутатом Олександром Совою

06.08.2021

Народний депутат України Олександр Сова відвідав Корюківський район 6 серпня. Під час зустрічі з активом громади – депутатами міської та районної рад, керівництвом міста і району, обговорювалися питання, які потребують нагального вирішення: тарифи на комунальні послуги, надання субсидій, формування районного бюджету та інші.

Як з головою підкомітету з питань митної справи Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, з Олександром Совою також обговорили питання податкових змін для підприємців. За його сприяння підняті на зустрічі питання та можливість внесення змін до законодавства будуть розглядатися Комітетом.

Зустрівся народний депутат з місцевою молоддю та відвідав об’єкти великого будівництва.