Серпень 2021

For The Visually Impaired Version

Виконання міського бюджету, програма підтримки молоді та місцевий економічний розвиток: депутати міської ради прийняли ряд важливих рішень

Чергове пленарне засідання розпочалося зі звіту про виконання міського бюджету за І півріччя, загальні доходи якого становлять 122,3 млн грн, видатки – 112 млн грн.

Основну частину доходів склали податки на доходи фізичних осіб, місцеві податки та офіційні трансферти. Найбільше видатків було здійснено на галузі освіти, соціального захисту та охорони здоров’я. Також значна частина фінансування забезпечена для галузей ЖКГ, економічної діяльності (зокрема, утримання та розвиток автомобільних доріг), культури та ін.

Переглянути звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2021 року

Також рішенням сесії внесли зміни до міського бюджету. Зокрема, виділені кошти на часткову оплату робіт з ремонту приймально-даігностичного відділення (1 млн грн), на завершення робіт з будівництва стадіону на території міської школи №4 (1,5 млн грн), а також на діяльність ОСББ, комунальних підприємств, ремонт приміщення ЦНАПу та співфінансування по субвенції «Спроможна школа».

У рамках співпраці міської ради з Програмою DOBRE, була розроблена і затверджена Програма місцевого економічного розвитку, яка включає стратегічне бачення і цілі економічного розвитку громади, набір конкретних проєктів місцевого економічного розвитку та План дій з впровадження Програми.

З метою підвищення рівня соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, депутати прийняли Програму попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виконання. Документ передбачає фінансування направлень дітей відповідних категорій до закладів соціального захисту, проведення благодійних акцій, святкових заходів, конкурсів, здійснення інформаційно-просвітницької діяльності.

У квітні-травні цього року серед молоді було проведене опитування на предмет визначення проблем та пріоритетних напрямів роботи у молодіжному середовищі. На основі даних опитування, місцева молодь за підтримки міської ради, відділу освіти, культури, молоді та спорту, а також експертів Програми DOBRE, розробила проєкт програми підтримки молодіжної політики на території громади. Підтримана депутатами Програма спрямована на проведення різного роду заходів, тренінгів, акцій, створення молодіжних клубів у сільських молодіжних осередках, залучення молоді до прийняття рішень на місцевому рівні, організацію змістовного дозвілля молоді, залучення до здорового способу життя та ін.

Для забезпечення належних умов щодо здійснення жителями нашої громади повноважень місцевого самоврядування, сесією затверджені Положення про громадські слухання та про громадські ініціативи.

25 січня о 10.00 годині відбудеться засідання дванадцятої сесії міської ради восьмого скликання (перелік питань порядку денного можна переглянути за посиланням)