Розділи порталу
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  Погода
For The Visually Impaired Version

Заклади освіти Корюківської громади готові до початку нового навчального року

27.08.2021

Про стан готовності освітньої галузі до 2021-2022 року йшла мова на щорічній Конференції педагогічних працівників Корюківської громади.

Освітня мережа цього року дещо змінилася: у зв’язку зі зменшенням кількості учнів припиняють свою роботу Охрамієвицька та Білошицько-Слобідська школи. Натомість, учні цих закладів навчатимуться в школах сусідніх сіл, до яких буде організований підвіз (з цією метою автопарк освіти поповниться ще двома новими шкільними автобусами).

Всього ж у громаді працюватимуть 6 дитсадків, 11 шкіл та заклади позашкільної освіти: центр дитячої та юнацької творчості; дитячо-юнацька спортивна школа, школа мистецтв імені О.С. Корнієвського.

У позашкільній освіті збільшили кількість та урізноманітнили напрямки гуртків і спортивних секцій. Розвитку спортивної інфраструктури в Корюківській ТГ приділяється особлива увага. За останні роки на її території збудували 3 міні-футбольних поля, 2 спортивних багатофункціональних, скейт-майданчик, придбали боксерський ринг, а наразі завершується будівництво стадіону.

У своїй доповіді начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ірина Наумчик зазначала про важливість роботи з обдарованою молоддю, результатом якої є значні здобутки дітей у навчанні, спорті і творчості.           

Йшла мова про необхідність врахування прав на освіту для дітей з особливими освітніми потребами. На сьогодні інклюзивна освіта в громаді представлена у 5 освітніх закладах громади (ДНЗ №4 «Веселка», міські школи №1 та №4, Савинківська ЗОШ та Корюківська ЗОШ І ст. №2), де виховується і навчається 13 дітей. У дошкільних навчальних закладах функціонують також логопедичні групи та група для дітей з вадами зору, що дозволяє фахівцям проводити якісну корекційну роботу.

Працює освітянська галузь і над покращенням якості оздоровлення та відпочинку дітей під час літніх канікул. Так, починаючи з 2020 року, учні оздоровлювались і відпочивали у туристично-оздоровчому комплексі «Едельвейс» Івано-Франківської області. Надалі географію місць для отримання оздоровчих послуг школярами громади планують розширювати.

Значна увага приділяється харчуванню учнів. У рамках реформи шкільного харчування у закладах освіти оновлюються харчоблоки з відповідним сучасним обладнанням.

Обговорювали також особливості роботи закладів освіти в онлайн-режимі, питання реалізації концепції Нової української школи та інших освітніх проєктів.

В обговоренні взяли участь керівники дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Як підсумок – учасники конференції визначили проблемні питання та пріоритетні завдання, які сприятимуть вирішенню цих питань.

Квітами і символічними подарунками привітали молодих фахівців галузі, які цього року приступають до роботи. Подякували за високий професіоналізм та самовідданість у роботі усім присутнім перший заступник міського голови Олександр Савченко та керівниця профспілки Алла Кириченко. Відзнаки обласного та місцевого рівня вручили педагогам за сумлінну працю.

Мапа міста


Путівник Корюківщиною
Анонси

10 грудня о 14.00 відбудеться засідання 10 сесії міської ради восьмого скликання (розпорядження)

Корисні посилання

Портал об’єднаних громад України