24.09.2021

Дводенний візит представників трьох громад Чернігівщини (Корюківської, Новгород-Сіверської та Сновської) до Баштанської міської теритріальної громади, яка є партнером Програми DOBRE з 2016 року, відбувся в рамках Програми меторства. Продовжити читання “Представники Корюківської ТГ побували в громаді на Миколаївщині для обміну досвідом”

24.09.2021

З 24 вересня по 15 жовтня триватиме публічне обговорення проекту документу, який визначає пріоритетні напрямки розвитку громади на наступні 7 років.

З проектом Стратегії можна ознайомитися на сайті міської ради, в приміщенні міської ради чи старостату.

Пропозиції до Стратегії можна подати до 15 жовтня в один із зручних для вас способів: Продовжити читання “У Корюківській громаді розпочато громадські обговорення проекту Стратегії розвитку Корюківської громади на 2022-2029 роки”