Трудові колективи лісогосподарських підприємств та рятувальників привітали з професійними святами

17.09.2021

17 та 19 вересня професійні свята відзначають працівники рятувальних служб та лісогосподарської галузі.

З цієї нагоди керівники міста і району привітали трудові колективи державного підприємства «Корюківське лісове господарство», районного комунального підприємства «Корюківкаліс», товариства з обмеженою відповідальністю «СЛАВ ФОРЕСТ» та пожежно-рятувальної частини міста Корюківка.

Керівники лісогосподарських підприємств дякували колективам за злагоджену роботу, завдяки якій ця галузь у громаді розвивається, удосконалює процес та нарощує темпи виробництва продукції. Висловлювали вдячність рятувальникам за вірність обов’язку і постійну готовність прийти на допомогу тим, хто її потребує.

За сумлінну працю і високий професіоналізм, з нагоди професійних свят кращих працівників нагородили почесними грамотами міської, районної рад та райдержадміністрації.

Депутати та виконавчий комітет міської ради приєднуються до привітань та бажають міцного здоров’я, професійних та особистих успіхів усім працівникам і ветеранам цих сфер діяльності.