Жовтень 2021

For The Visually Impaired Version

Освітян та бібліотекарів Корюківської і Холминської громад привітали з професійними святами

01.09.2021

Восени відзначаються свята професій високого покликання, спрямованих на виховання, навчання та розвиток підростаючого покоління. Колективи дошкільних, позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, працівники бібліотечної системи, – усі вони об’єднані спільною важливою метою – дати знання та розкрити особистість дитини.

Сьогодні представників цих сфер діяльності вітали в Корюківському міському будинку культури. Зі сцени дякували за професійність і самовідданість у роботі керівники району, Корюківської та Холминської громад, відділів освіти громад та профспілки.

Досягнення і здобутки представників великої освітянської родини, що складається з тих, хто керує освітнім процесом та контролює його, навчає і виховує, обслуговує приміщення та здійснює підвіз, нараховує заробітну плату і видає підручники, поповнює матеріально-технічну базу, організовує харчування і медичне обслуговування, відзначили Почесними грамотами районної ради та райдержадмінстрації, міської та селищної рад, профспілкових організацій та профільних відділів. Окремі, щирі слова подяки за багаторічну самовіддану працю прозвучали для працівників освіти, які цього року пішли на заслужений відпочинок.

Вітали цього дня і працівників бібліотек, яким дякували за високий професіоналізм і постійний творчий пошук.

Чудовим продовженням урочистостей став концерт від українського оперного та естрадного співака, суперфіналіста шоу “Україна має талант” Артема Семенова.

10 грудня о 14.00 відбудеться засідання 10 сесії міської ради восьмого скликання (розпорядження)