ЦНАП і старостинські округи надають соціальну підтримку через “Соціальну громаду”

26.10.2021
У ЦНАПі та п’ятнадцяти старостинських округах громади адміністрування процесу надання соціальної підтримки здійснюється за допомогою програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

Забезпечення сервісного підходу та упровадження зручних для громадян організаційних моделей соціального захисту населення є важливими умовами успішної реалізації реформ, які впроваджуються в Україні.
Саме організація надання на базовому рівні соціальних послуг дає змогу забезпечити максимальну доступність та комплексне розв’язання питань соціального захисту населення з урахуванням конкретних потреб кожної особи.
Інформацію про режим роботи суб’єктів, які здійснюють прийом заяв та документів для надання соціальної підтримки можна переглянути за посиланням.