У Корюківській громаді триває обговорення проекту Стратегії розвитку

13.10.2021

Нагадуємо, що з 24 вересня по 15 жовтня триває публічне обговорення проекту Стратегії розвитку громади на 2022-2029 роки, яка визначає пріоритетні напрямки розвитку громади на наступні 7 років.

З проектом Стратегії можна ознайомитися на сайті міської ради, в приміщенні міської ради чи старостату.

Пропозиції до Стратегії можна подати до 15 жовтня в один із зручних для вас способів:

– заповнити, відсканувати формуляр зауважень та пропозицій до Стратегії та відправити його на електронну пошту strateg.kor@gmail.com.

– заповнити формуляр зауважень та пропозицій до Стратегії в приміщенні міської ради (на І поверсі) та занести до загального відділу (ІІ поверх).

– заповнити формуляр зауважень і пропозицій до Стратегії в приміщенні старостату та передати до міської ради через старосту.

Якщо виникли запитання – звертайтеся до контактно особи від міської ради – Романа Рябця.

roman.riabets.mr@gmail.com; 0638895799

Детальніше – за посиланням http://koryukivka-rada.gov.ua/proekt-strategiyi/