З професійним святом привітали працівників АТ «Слов’янські шпалери – КФТП»

19.10.2021

Минулої суботи професійне свято відзначили працівники целюлозно-паперової промисловості. У Корюківці представником цієї професії є численний колектив акціонерного товариства «Слов’янські-шпалери – КТФП» – найбільшого платника податків та мецената на території громади і району.

Вітаючи працівників, генеральний директор підприємства Віктор Мурай подякував за сумлінну працю та вручив відзнаки тим, хто 25 і більше років відпрацював на виробництві. До вітань приєдналися керівники міста і району та вручили Почесні грамоти обласної, районної державних адміністрацій, районної та міської рад. Профспілкою були відзначені працівники, які беруть активну участь у житті підприємства.

За постійний вагомий внесок у розвиток громади подякував підприємству міський голова Ратан Ахмедов. Трудовому колективу зичили миру, добра, злагоди, добробуту, оптимізму та нових здобутків у виробництві.