Як подати заявку на отримання 1000 грн у застосунку Дія

20.12.2021

Вчора офіційно стартував проект єПідтримка в застосунку Дія. Це програма підтримки бізнесу, який найбільше постраждав під час пандемії.

Команда Мінцифри розробила технічну частину впровадження послуги. За тиждень до офіційного запуску єПідтримки Мінцифра запустила пілот послуги. На нього зареєструвалося понад 4,5 млн українців, було відкрито 4,1 млн спеціальних карток у банку. 2,7 млн українців вже подали свої заявки на виплати Продовжити читання “Як подати заявку на отримання 1000 грн у застосунку Дія”

20.12.2021

Ордер на службове житло в Корюківці отримав лікар ортопед-травматолог центральної районної лікарні Ілля Удовенко. Молодий фахівець – уродженець села Величківка, Корюківського району. Після інтернатури, яку проходив у ЦРЛ, залишився працювати в хірургічному відділенні лікарні. Продовжити читання “Житло для медиків: молодий спеціаліст Корюківської лікарні отримав службову квартиру”