Січень 2022

For The Visually Impaired Version

Сьогодні стартувала реєстрація на пробне ЗНО

05.01.2021

Зареєструватися для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна з 5 по 22 січня (включно) на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Охочі пройти тестування мають заповнити реєстраційну форму, в особистому кабінеті роздрукувати квитанцію, оплатити послугу з проведення пробного ЗНО, а за 5-7 днів – перевірити факт зарахування коштів.

Участь у пробному ЗНО для жителів Чернігівщині коштуватиме 309 грн. Внести оплату необхідно не пізніше 25 січня.

Цьогоріч пробне тестування можна пройти з української мови чи української мови та літератури (19 березня) та з будь-якого іншого предмету на вибір (26 березня). Серед запропонованих: історія України, математика (на рівні стандарту або профільному), біологія, географія, фізика, хімія та іноземні мови (англійська, іспанська, німецька, французька).

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Правильні відповіді можна буде дізнатися протягом трьох днів з моменту тестування.

Результати тестування будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників 25 березня – з української мови, української мови й літератури та 1 квітня – з інших предметів. Запрошення-перепустка для участі у пробному тестуванні з’явиться у кабінеті учасника з 10 березня.

Звертаємо увагу, що реєстрація на пробне ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання.

Крім того, МОН і УЦОЯО наголошують, що організатором пробного ЗНО є Український і регіональні центри оцінювання якості освіти. Водночас чимало організацій називають свої онлайн-тестування «пробним ЗНО» або ж розміщують так звані зошити пробного зовнішнього незалежного оцінювання, використовуючи логотип УЦОЯО, тим самим порушуючи авторське право. Завдання у таких тестах можуть виявитися геть не подібними до тих, які учасник/учасниця отримає на реальному ЗНО. Рекомендуємо критично ставитися до інформації щодо варіантів пробного ЗНО.

За повідомленням Міністерства освіти і науки України

25 січня о 10.00 годині відбудеться засідання дванадцятої сесії міської ради восьмого скликання (перелік питань порядку денного можна переглянути за посиланням)